Sfora24.pl

Twoje internetowe okno na świat

Ile średnio kosztuje wynajem auta na tydzień?

Postautor: Defragmentator » 21 cze 2016, 1:21

Czy orientujecie się może ile kosztuje srednio wynajem normalnego samochodu na tydzień? Chcę się wybrać z dziewczyną na wycieczkę a moje auto stoi w garażu bo wczoraj miałem wypadek. Szczególnie interesuje mnie woj Wielkopolskie. Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Awatar użytkownika
Defragmentator

Postautor: Logopedka » 21 cze 2016, 2:19

Zależy jakiego samochodu i dokładnie skąd. Ceny w całym województwie też są rózne.
Logopedka

Postautor: Defragmentator » 21 cze 2016, 4:15

Najbardziej pasowałby mi wynajem auta Poznań lub okolice ale jeśli cena byłaby naprawdę tego warta to mogę pojechać gdzieś dalej, bo mam autko żeby to zrobić ale w trasy to się ono nie nadaje. Pozdrawiam serdecznie.
Awatar użytkownika
Defragmentator

Postautor: Yrek » 21 cze 2016, 6:03

Hej! Ja zwykle biorę auta z Lubonia bo mają bardzo konkurencyjne ceny a samochody są w bardzo dobrym stanie. Jedziecie gdzieś daleko? Jakbyś miał problem z wyborem odpowiedniego auta do podrózy to z chęcią pomogę.
Awatar użytkownika
Yrek

Postautor: Defragmentator » 21 cze 2016, 8:40

Dzięki za namiary, bardzo mi się przydadzą, mam tylko pytanie czy ktoś z was może wypożyczał auto w Borexpo w Buku? Jeśli tak to proszę o krótkie informacje jak ze stanem, standardem i kosztami ubezpieczenia. Będę naprawdę zobowiązany za informacje. Narazie planuję wziąć nowszego sedana, bo krótszych aut się boje. Za dużo widzoałem filmów kiedy tiry zgniatają takie samochody jak puszki po piwie. Jak będę miał wątpliwości na pewno puszczę ci priva.
Awatar użytkownika
Defragmentator

Postautor: Yrek » 21 cze 2016, 10:36

Niestety nie byłem w Buku i nie mogę się wypowiedzieć, ale jeśli jest to ta sama firma którą poleciłem wcześniej to mozesz brac w ciemno bo bardzo dbają o stan i czystość. Pod tym względem jest to chyba najlepsza wypozyczalnia w Polsce. Ubezpieczenia są różne zależne od modelu, ja biorę tylko podstawę jak już trzeba, podro.
Awatar użytkownika
Yrek

Wróć do Motoryzacja