Sfora24.pl

Twoje internetowe okno na świat

Wasze ostatnie ciekawe zakupy meblowe

Postautor: TOP_modelka » 26 sty 2016, 7:37

Hej, dla rozluźnienia postanowiłam rozpocząć temat waszych ostatnich ciekawych zakupów meblowych :) Sama znalazłam w sklepie ze starociami wspaniały stolik, który wylądował u mnie w sypialni. Teraz szukam lustra i zrobię sobie kącik urodowy :) Może ktoś chce się podzielić swoimi zakupami?
Awatar użytkownika
TOP_modelka

Postautor: Defragmentator » 26 sty 2016, 8:15

Pewnie więcej będzie się tu wypowidało kobiet, ale tez się dołączę. Jestem z zamiłowania odnawiaczem mebli ;) taki sobie tytuł nadałem. Moja babcia postanowiła dać mi na urodziny swoją bardzo starą szafę, którą teraz własnie odnawiam. Lubię czuć jak mebel odzyskuje swoją witalność. Wrzucę wam kiedyś fotki przed i po, skoro już można siępodzielić swoim meblowym szczęściem ;)
Awatar użytkownika
Defragmentator

Postautor: LoOrnetka » 26 sty 2016, 9:30

Ja od dłuższego czasu szukałam dużego stołu do jadalni. Powiem wam, że przejrzałam tyle stron, tyle razy wylądowałam na allegro, że już myślałam, żeby wpasc do Ikei czy innej takiej i kupić cokolwiek, bo nic do mnie nie przemawiało. Kiedy już zupełnie straciłam nadzieję, pojawiły się Meble Ramadan, stron oczarowała mnie, ceny trochę wysokie jak na mnie, ale jak stół przyszedł do domu, to dałabym za niego i więcej, jeśli ktoś by się mnie teraz zapytał. Nie wiem jak działa ten mechanizm, ale meble chyba serio mają duszę i przychodzą do nas we właściwy momencie :P
Awatar użytkownika
LoOrnetka

Postautor: TOP_modelka » 26 sty 2016, 11:02

Super! Jasne, że meble mają duszę w końcu są z drzew które setki lat rosły wśród ludzi :P
Awatar użytkownika
TOP_modelka

Postautor: HelenaTrojanowska » 26 sty 2016, 13:46

Jak tak o tym czytam to samej mi się chce zakupić taki mebelek :) Chyba poszperam w internecie :)
Awatar użytkownika
HelenaTrojanowska

Wróć do Damsko-męskie pogaduszki