Sfora24.pl

Twoje internetowe okno na świat

Męska decyzja – jaki kupić obraz?

Postautor: StaśPytalski » 29 sty 2016, 0:37

Czy macie u siebie obrazy na ścianach? Jesli tak to jakie? Pytam, bo żona chce powiesić u nas jakieś obrazy tylko nie bardzo jest zdecydowana jakie: czy olejne czy pastele, czy może plakat, nowoczesny czy tradycyjny a może kwiatki w wazonie. Wobec tego postawiłem sobie za punkt honoru, że sam zdecyduję i postawię ją przed faktem już dokonanym.
Awatar użytkownika
StaśPytalski

Postautor: Yrek » 29 sty 2016, 2:35

To jest bardzo ryzykowne co mówisz, brachu, może się to dla ciebie źle skończyć.Baby może i sa niezdecydowane ale nie lubią być pomijane przy podejmowaniu decyzji, szczególnie związanych z mieszkaniem.
Awatar użytkownika
Yrek

Postautor: TOP_modelka » 29 sty 2016, 5:01

"Baby” rzeczywiście tego nie lubią, ale kolega dobrze mówi – to jest mocno nierozsądne. Lepiej byś zrobił gdybyś znalazł kilka propozycji już gotowych i powiedział, żeby zdecydowała wśród nich. A wracając do pytania to my w sklepie w internecie decorshop.eu kupilismy kiedyś kilka zdjęć na płótnie. To był taki kompromis bo ja chciałam obraz a on grafikę, no to zostało zdjęcie. I dobrze, bo komponuje sie znakomicie i spełnia oczekiwania nas obojga.
Awatar użytkownika
TOP_modelka

Postautor: StaśPytalski » 29 sty 2016, 6:37

No, nieźle bym się wpakował gdybym zrobił com chciał bez zapytania kogoś o zdanie najpierw. Zdjęcia na płótnie w internecie widziałem ale u nikogo znajomego to pewnie dlatego nie przyszło mi to do głowy. Wygląda to efektownie? To znaczy czy tak samo efektownie jak np obraz olejny?
Awatar użytkownika
StaśPytalski

Postautor: TOP_modelka » 29 sty 2016, 7:32

Moim zdaniem lepiej, bo nowocześnie.
Awatar użytkownika
TOP_modelka

Postautor: StaśPytalski » 29 sty 2016, 10:14

W takim razie dzięki, idę szukać.
Awatar użytkownika
StaśPytalski