Sfora24.pl

Twoje internetowe okno na świat

Potencjał Swarovskiego

Potencjał Swarovskiego

Postautor: StaśPytalski » 06 wrz 2016, 3:58

Cześć, jestem mężczyzną dlatego wybaczcie mi nieznajomość tematu. Odpowiedzcie mi na jedno proste pytanie. Dlaczego kobiety tak się zachwycają biżuterią Swarovskiego? Co w niej jest takiego wyjątkowego? Czy Wy też macie w swojej kolekcji biżuterię tego właśnie producenta?
Awatar użytkownika
StaśPytalski

Potencjał Swarovskiego

Postautor: Vitaminka » 06 wrz 2016, 6:30

Pooglądaj sobie najlepiej katalogi to wtedy może sam odpowiesz sobie na to pytanie. Ja należę do absolutnych fanek eleganckich bransoletek z kryształami Swarovskiego . To jest wręcz wizytówka kobiety eleganckiej, dostojnej, pięknej i doskonałej. Ja to tak odbieram. Ta biżuteria to wręcz klasyk. Tak jak ‘’Potop’’ czy ‘’Lalka’’. Chyba rozumiesz.
Awatar użytkownika
Vitaminka

Potencjał Swarovskiego

Postautor: TOP_modelka » 06 wrz 2016, 8:50

Za to moje serce skradł pierścionek z kryształkami Swarovski . Mój narzeczony podarował mi go jako pierścionek zaręczynowy. Bo wspomnę tak informacyjnie, że ten producent jest numerem jeden jeśli chodzi o biżuterię ślubną w sklepach online . Jeśli masz kobietę, to warto abyś o tym wiedział :). Jeśli nie masz – no to tak na przyszłość :).
Awatar użytkownika
TOP_modelka

Potencjał Swarovskiego

Postautor: Hydrant7 » 06 wrz 2016, 9:27

Ja właśnie też chciałbym, aby moja dziewczyna miała pierścionek zaręczynowy Swarovski i tak się zastanawiałem, czy to dobry pomysł.
Hydrant7

Wróć do Damsko-męskie pogaduszki