Sfora24.pl
http://www.sfora24.pl/

Kremy z kolagenem
http://www.sfora24.pl/viewtopic.php?f=15&t=229
Strona 1 z 1
Autor:  Logopedka [ 27 kwie 2016, 5:52 ]
Tytuł:  Kremy z kolagenem

Czy ktoś stosuje regularnie jakiś kosmetyk zawierający kolagen naturalny? To tylko plotki, czy to faktycznie tak „magicznie” odmładza skórę?
Autor:  CosmosWenus [ 27 kwie 2016, 8:35 ]
Tytuł:  Kremy z kolagenem

Żadna magia, po prostu tak dział biologia. Kolagen w organizmie odpowiada za wiele rzeczy, w tym za napięcie skóry, odporność itp. Z wiekiem coraz wolniej jest produkowany i co za tym idzie proces widocznego starzenia postępuje. To chyba jest logiczne w takim razie, że jak się uzupełnia w jakiś sposób jego niedobór, to wpływa bardzo pozytywnie na całokształt.
Autor:  Jubilerka [ 27 kwie 2016, 8:47 ]
Tytuł:  Kremy z kolagenem

Fajne jest to, że jak stosujesz kolagen serum, krem, albo jeszcze coś innego to tak naprawdę nie robisz nic sztucznie, tylko przywracasz organizmowi to co wcześniej utracił. Moim skromnym zdaniem efekty takiej kuracji są o wiele lepsze w porównaniu na przykład z operacją plastyczną, po której się wygląda, jakby ktoś skórę poprzypinał agrafkami.
Autor:  HoraZocha [ 27 kwie 2016, 9:10 ]
Tytuł:  Kremy z kolagenem

Akurat ja sama używam kolagenu Silver produkcji Colway pielęgnacji całego ciała. Skusiłam się, kiedy walczyłam z rozstępami i pozostałam przy tym na stałe, bo teraz o wiele bardziej jestem zadowolona ze swojego wyglądu.
Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC