Sfora24.pl

Twoje internetowe okno na świat

Polecana firma od tłumaczeń

Postautor: StaśPytalski » 03 gru 2015, 4:02

Szukam do współpracy na dłużej jakiegoś tłumacza lub tłumaczy do przekładu umów i innych tekstów. Najbardziej zależy mi na uniknięciu błędów i żeby zawsze wykonywali zlecenia na czas. Macie kogoś takiego?
Awatar użytkownika
StaśPytalski

Postautor: TOP_modelka » 03 gru 2015, 5:50

Są całe takie przedsiębiorstwa co się zajmują tłumaczeniem dla firm, bo chyba potrzebujesz tego do pracy tak? To ja bym popytała jakieś duże korporacje o kogoś zaufanego, bo te najlepsze biura tłumaczeń obsługują dużo firm.
Awatar użytkownika
TOP_modelka

Postautor: LoOrnetka » 03 gru 2015, 8:07

Jeśli chodzi o jakieś specjalistyczne tłumaczenia to zajrzyj na stronę biura tłumaczeń PWN. U mnie w pracy zatrudniają ich do translacji ekonomicznych, głównie to takie sprawy związane z finansami, gospodarką jakimiś nowinkami z tej dziedziny itp. Tłumaczą na kilka języków, co ułatwia sprawę z szukaniem nowych ludzi. Czasem robią też dla nas przekłady typowo medyczne i również dają radę. U nich zamawiają nawiększe polskie firmy i ja się tym zasugerowałam przy wyborze.
Awatar użytkownika
LoOrnetka

Postautor: Yrek » 03 gru 2015, 10:40

Jak zależy ci na długiej i owocnej współpracy to wybierz kogoś wszechstronnego. Zgadzam się że PWN tak wygląda ale nie korzystałem. Ze swojej strony polecam Lingbart albo Atominum.
Awatar użytkownika
Yrek

Postautor: StaśPytalski » 03 gru 2015, 10:54

Tak już słyszałem właśnie od znajomych z dużych firm o PWN i tym drugim też. Zastanowię się nad nimi, dzięki!
Awatar użytkownika
StaśPytalski

Postautor: HelenaTrojanowska » 03 gru 2015, 11:10

Poszukaj lepiej też kogoś kto nadaje się do ekspresowych tłumaczeń, bo ja nie zwróciłam na to uwagi, a potem miałam kryzys, bo mi mój tłumcz nie umiał tego szybko przełożyć. Takie awarie się czasami każdemu mogą zdarzyć...
Awatar użytkownika
HelenaTrojanowska

Postautor: Defragmentator » 03 gru 2015, 12:34

Warto z tym samym człowiekiem pracować długo, bo już za którymś razem nie musisz wszystkiego tłumaczyć od nowa
Awatar użytkownika
Defragmentator

Wróć do Praca i biznes