Sfora24.pl

Twoje internetowe okno na świat

Dobre, stylowe wieszaki do szatni. Gdzie szukać?

Postautor: Yrek » 27 sty 2016, 2:26

Cześć! Prowadzę firmę zajmującą się szkoleniami. Od pewnego czasu prowadzę własne biuro z salką wykładową i bardzo chciałbym w jednym z pomieszczeń urządzić szatnię. Mało profesjonalnie wygladaja spotkania gdzie kazdy trzyma na kolanach kurtke, albo zaiwesza ja na oparciu. Doradźcie proszę gdzie znajde porzadne wieszaki za nieduze pieniadze.
Awatar użytkownika
Yrek

Postautor: sikorka96 » 27 sty 2016, 3:26

Hej. Do mojego biura zamawialam wieszaki w RG-MET. Wyniosły mnie taniej niz w sieciówkach, ale najwazniejsze bylo to ze Panowie z firmy profesjonalnie pomogli w odpowiednim wymierzeniu i doradzili w montażu. Dodatkowo wszystko z polskiej i wytrzymałej stali.
Awatar użytkownika
sikorka96

Postautor: StaśPytalski » 27 sty 2016, 4:22

Kiedys bylem na szkoleniu z samorozwoju i jedyne co zapamietalem to obskurna sala szkolna, gdzies za miastem. Fatalnie swiadczylo to o prowadzacym, w zasadzie nie wiem czy ktokolwiek mogl sie skupic na szkoleniu, bo kazdy liczyl kregi wilgoci na suficie :P
Awatar użytkownika
StaśPytalski

Postautor: Yrek » 27 sty 2016, 5:59

No właśnie z tego powodu to dla mnie niezwykle ważne. Wszystko musi byc perfekt i wygladac poważnie i godnie. Mozesz podac link do strony tej firmy?
Awatar użytkownika
Yrek

Postautor: Vitaminka » 27 sty 2016, 8:21

Tak, rgmet.eu/nasze-produkty/wieszaki/wieszaki-na-kurtki.html. Mają sporo różnych typów, wszystkie są kute w metalu. Nie wiem z czego prowadzisz szkolenia ale np wieszak safari, karoca, albo jelenie wygladaja swietnie na zywo i przykuwaja spojrzenie.
Awatar użytkownika
Vitaminka

Postautor: Yrek » 27 sty 2016, 9:54

Ok, dzięki. Wieszaki są świetne. Wcześniej skłaniałem się ku czemuś prostemu i standardowemu ale zmieniłem zdanie jak zobaczyłem wieszak z mustangiem. Piękna sprawa.
Awatar użytkownika
Yrek

Wróć do Praca i biznes