Sfora24.pl

Twoje internetowe okno na świat

Co to jest logotyp?

Co to jest logotyp?

Postautor: CosmosWenus » 29 lut 2016, 5:44

Witam. Jestem początkującym przedsiębiorcą i na szkoleniu z zakresu prowadzenia działalności dużo mówiło się o logotypie. Niestety nie bardzo orientuję się co to jest? Coś takiego jak logo? Prosze o pomoc.
CosmosWenus

Co to jest logotyp?

Postautor: JanKosek » 29 lut 2016, 6:07

Najlepiej będzie jeśli zajrzysz na te strone. Masz tam różne profesjonalne logotypy i zasadniczo logiem nazywamy sam symbol graficzny, który może być skrótem od logotypu, czyli obrazka i nazwy firmy. Mam nadzieję że wyjaśniłem sedno zagadnienia.
JanKosek

Co to jest logotyp?

Postautor: CosmosWenus » 29 lut 2016, 8:33

Chyba tak :). Przy okazji odpowiedziałeś na moje drugie pytanie bo szukam firmy która zaprojektowałaby wizytówki. Zależy mi przede wszystkim na solidności i profesjonalizmie. Czy firma której link przesłałeś podejmuje się też takich zadań? Pozdrawiam gorąco.
CosmosWenus

Co to jest logotyp?

Postautor: JanKosek » 29 lut 2016, 9:01

Myślę że bez problemu, teraz większośc firm działa kompleksowo. W każdym razie dla mnie robili już projekty etykiet i jestem bardzo zadowolony z efektów. Solidna i dobra robota wykonana bez przeciągania i zbędnej zwłoki, co szczególnie dla nas, przedsiębiorców jest ważne. Z czystym sumieniem polecam.
JanKosek

Wróć do Praca i biznes