Sfora24.pl

Twoje internetowe okno na świat

Szklane boksy w przestrzeni biurowej

Postautor: Polemita » 16 mar 2016, 8:25

Witam wszystkich. Więc ruszamy z remontem naszej przestrzeni biurowej. Generalnie wysnuliśmy koncepcję na to, by nieco otworzyć naszych pracowników na siebie, żeby nie czuli się wyalienowani. Jedne szkoły mówią, że to sprzyja pracy, ale my chcemy w nich stworzyć wrażenie, że rzeczywiście są zespołem, który ze sobą pracuje, dlatego pomyśleliśmy nad szklanymi ściankami. Kwestia tego, kto podejmie się wykonania podobnego projektu? A i rzecz dotyczy Poznania.
Polemita

Postautor: StaśPytalski » 16 mar 2016, 10:40

Witam. Generalnie jeśli chodzi o wykonanie transparentnych, a przy tym solidnych szklanych ścianek w Poznaniu, to jest jedna firma, do której kontakt mogę Panu wysłać przez wiadomość prywatną. Na ich stronie znajdzie też Pan ich galerię, dzięki czemu będzie Panu łatwiej podjąć decyzję.
Awatar użytkownika
StaśPytalski

Postautor: Polemita » 16 mar 2016, 11:31

Otrzymałem wiadomość. Właśnie na czymś takim mi zależało, a galeria rzeczywiście jest u nich imponująca. Jeśli równie solidnie będą potrafili wykonać nasz projekt, to jestem Panu bardzo wdzięczny ;)
Polemita

Postautor: StaśPytalski » 16 mar 2016, 12:48

Nie ma sprawy. A myślę, że mają na tyle awangardowe podejście do swojej pracy, że wykonają każdy projekt, nawet wydający się niemożliwym ;)
Awatar użytkownika
StaśPytalski

Wróć do Praca i biznes