Sfora24.pl

Twoje internetowe okno na świat

Jakie panele akustyczne do firmy wybrać?

Postautor: Defragmentator » 15 kwie 2016, 6:08

Witam serdecznie, zastanawiam się nad wyborem odpowiednich paneli akustycznych do firmy. Stanowiska obsługi są położone obok siebie, a nie chciałbym żeby klienci wzajemnie słyszeli swoje rozmowy wiec mysle o sciankach dzialowych, lub czyms takim. Jestem ze Szczecina.
Awatar użytkownika
Defragmentator

Postautor: sikorka96 » 15 kwie 2016, 7:14

Hej! Poszukaj sobie sklepu z produktami firmy Egger Szczecin powinien miec przynajmniej kilku dostawców paneli akustycznych tej firmy, ktore sa naprawde warte polecenia bo wygladaja elegancko i siwetnie tlumia dzwzieki. Mam nadzieje ze pomoglam.
Awatar użytkownika
sikorka96

Postautor: Yrek » 15 kwie 2016, 8:20

Poszukaj w sklepie SAS. Pamiętam że natknąlem się na to kiedy szukałem blatów z drewna do kuchni. Chociaż mieszkam w Poznaniu to ten sklep nalezy do sieci ktora ma placówki we wszystkich wiekszych miastach wiece pewnie w Szczecinie też.
Awatar użytkownika
Yrek

Postautor: CosmosWenus » 15 kwie 2016, 9:33

Witam wszystkich. Orientujecie się może czy dostanę tam płyty meblowe Wrocław ma oddziały wielu firm z meblami wiec pewnie tez bedzie ta o której piszecie, a slyszalam o niej dobre opinie wiec szkoda byloby nie skorzystac. Z góry dzieki za odpowiedz i pozdrawiam.
CosmosWenus

Postautor: Logopedka » 15 kwie 2016, 11:17

Potwierdzam ze są tam płyty meblowe. Mój mąż kupował pare dni temu pzdr.
Logopedka

Wróć do Praca i biznes