Sfora24.pl

Twoje internetowe okno na świat

Przydałaby mi się pomoc w planowaniu rozwoju firmy.

Postautor: CosmosWenus » 25 sie 2016, 5:43

Cześć, ludzie, Mam takie dziwne pytanie – muszę rozwinąć firme ale sama nei bardzo wiem, jaki kierunek obrać.. :/ Słyszałam, że są ludzie, którzy potrafią jakoś nadać przedsiębiorcy właściwy trop, ruszyć w dobrą stronę, prawda to?
CosmosWenus

Postautor: JanKosek » 25 sie 2016, 6:35

Dobrze słyszałaś, są osoby, które zajmują się coachingiem w biznesie – to rzeczywiście fachowcy, którzy z tobą przeanalizują sytuację firmy i pomogą ci spojrzeć na jej działania, działalność z innego kąta, z nowej perspektywy.
JanKosek

Postautor: CosmosWenus » 25 sie 2016, 6:59

O, widzisz, czyli jednak moje pytanie nie jest aż tak dziwne, jak mi się zdawało. :D Słuchaj, a gdzie znajdę takiego specjalistę? Masz jakieś namiary czy coś?
CosmosWenus

Postautor: JanKosek » 25 sie 2016, 9:32

Słyszałem, że ten pan się sprawdza, zobacz na stronie - michallegowski.pl/category/coaching/, nie korzystałem z jego pomocy osobiście, ale znajomy zaprosił go do współpracy, nie zawiódł się.
JanKosek

Postautor: CosmosWenus » 25 sie 2016, 9:49

Trochę się cykam, czy zawracać komuś głowę swoimi sprawami.. bo jako przedsiębiorca powinnam raczej mieć skrystalizowany plan na rozwój, nie? A tymczasem ja nie bardzo wiem, co i jak.. :/ Czuję się z tym jakoś mało dojrzale. :(
CosmosWenus

Postautor: JanKosek » 25 sie 2016, 10:46

Wyluzuj, tacy ludzie jak ten pan od tego są, żeby cię wesprzeć, nie masz się co wstydzić. Uważam, że to normalne, że idziesz do fachowca pogadać, skonsultować pomysły. Dla mnie to nic dziwnego. Odwagi. ;)
JanKosek

Wróć do Praca i biznes