Sfora24.pl

Twoje internetowe okno na świat

Czy oddanie w zarządzanie nieruchomości na terenie Poznania się opłaca?

Postautor: Ciacho » 16 mar 2017, 1:06

Witajcie. Mam taki problem. Chciałbym scedować na jakas firme opieke nad mieszkaniem i apartament, których jestem wlascicielem. Ale nie wiem czy oddanie w zarządzanie nieruchomości na terenie Poznania się opłaca?
Awatar użytkownika
Ciacho

Postautor: galaktyczny94 » 16 mar 2017, 2:53

opłaca w jakim sensie?
Awatar użytkownika
galaktyczny94

Postautor: Ciacho » 16 mar 2017, 5:27

Kazdym ;)
Awatar użytkownika
Ciacho

Postautor: galaktyczny94 » 16 mar 2017, 6:07

Nie znam stawek, jakie mają biura nieruchomości, które realizują takie usługi, ale jeśli chcesz mieć świety spokój w temacie, czyli nie martwić się o rzetelnego najemcę, to lepiej chyba zapłacić firmie, która odciąży Cię w temacie, a zyskasz z wynajmu i tak będziesz miał.
Awatar użytkownika
galaktyczny94

Czy oddanie w zarządzanie nieruchomości na terenie Poznania

Postautor: Defragmentator » 16 mar 2017, 8:16

No wlasnie, nie powiem Ci może ile płace, bo to pewnie cena za usluge jest ustalana indywidualnie, ale sam zdecydowałem się na taki wariant, bo zwyczajnie brakowalo mi czasu, żeby samodzielnie nadzorować dwa mieszkania, które wynajmuje. Mogę się z tobą podzielić namiarem na firmę: premiumforrent.pl/ – to link do ich strony, gdzie znajdziesz najważniejsze informacje. Osobiście jestem zadowolony ze współpracy z nimi, bo trzeba przynac, że nie mam zadnych problemów z najemcami, z tym kiedy i ile placa. Mieszkania tez są dopilnowane – w sensie nie są zdewastowane, tylko odpowiednio zadbane. W jednym z nich wysypal mi się nagle najemca – musial się wyprowadzić za praca do innego miasta, ale szybko znaleźli mi kolejnego.
Awatar użytkownika
Defragmentator

Postautor: Ciacho » 16 mar 2017, 9:58

No to rzeczywiście brzmi przekonywująco. Nie chciałbym się bujac z pustym lub zdewastowanym mieszkaniem lub apartamentem. Okej, zobaczę w takim razie co to jest, co przesłales i podejmę decyzję czy wchodzę w taka usługe. Dzięki za rozmowę!
Awatar użytkownika
Ciacho

Wróć do Praca i biznes