Sfora24.pl

Twoje internetowe okno na świat

Poznańscy doradcy finansowi MetisGroup – jakieś opinie?

Postautor: Defragmentator » 27 mar 2017, 2:12

To pierwszy raz, kiedy chce skorzystać z usług analizy strategicznej i finansowej przedsiębiorstwa i przy okazji doradztwa z tego zakresu, więc nie do końca wiem, w jaki sposób zweryfikować, czy to faktycznie są dobrzy specjaliści. Znalazłem przez internet przedsiębiorstwo Metis i na pierwszy rzut oka wydaje się solidne i uczciwe, ale wolę zawsze sprawdzić, co o danym usługodawcy myślą inni. Jeśli macie jakieś pozytywne albo negatywne doświadczenia z nimi, to dajcie mi proszę znać, to mi bardzo ułatwi podjęcie decyzji. Jeśli nie oni, to możecie też rzucić jakieś alternatywy z poznańskiego rynku.
Awatar użytkownika
Defragmentator

Postautor: Jubilerka » 27 mar 2017, 3:32

Nie podam alternetyw, bo jak raz skorzystałam z konsultingu właśnie u nich, nie szukam nikogo nowego. Mają do klienta bardzo profesjonalne podejście i wiedzą, że to jest jednak rynek B2B i nie traktują nas tak, jak zwyczajnych konsumentów. Można mieć wobec nic wysokie wymagania, bo to są ambitni panowie – wydają się lubić wyzwania
Jubilerka

Postautor: StaśPytalski » 27 mar 2017, 3:58

Ja miałem z nimi do czynienia jak na razie tylko jeden raz. Pomogli mi w uzyskaniu bardzo dużego kredytu na rozwój działalności (tutaj link do konkretów na ich stronie o kredytach, żebyś wiedział jakiego rodzaju pomoc mam na myśli metisgroup.pl/doradztwo-finansowe/kredyty-dla-firm/. Chyba najlepiej to podsumować tak – dostałem go i to na dobrych warunkach, więc firma się spisała.
Awatar użytkownika
StaśPytalski

Postautor: galaktyczny94 » 27 mar 2017, 5:32

Ja podobnie jak koleżanka raczej szedłem w konsulting, też może zasugeruje sobie poczytać odpowiednią zakładkę - metisgroup.pl/metis-group-konsulting/. W Poznaniu jest sporo firm teraz z tej branży, ale w odróżnieniu od niektórych, ci mają duże doświadczenie. Można im zaufać.
Awatar użytkownika
galaktyczny94

Postautor: CosmosWenus » 27 mar 2017, 6:50

Indywidualne podejście do klienta, szeroki wybór usług z zakresu doradztwa finansowego i inwestycyjnego, atrakcyjne stawki. Polecam MetisGroup ze względu na te zalety właśnie, chociaż nie mam porównania, bo nie znam konkurentów
CosmosWenus

Postautor: Defragmentator » 27 mar 2017, 8:55

Dziękuję wszystkim za wypowiedzenie się. Jestem zaskoczony zgodnością! Ale to znaczy, że moja intuicja działa, więc w porządku. Skoro robią nie tylko dobre pierwsze wrażenie, ale i kolejne, to ich szanuję.
Awatar użytkownika
Defragmentator

Wróć do Praca i biznes