Sfora24.pl
http://www.sfora24.pl/

Gdzie najlepiej szukać ofert pracy dla opiekunek w Niemczech?
http://www.sfora24.pl/viewtopic.php?f=17&t=281
Strona 1 z 1
Autor:  HelenaTrojanowska [ 11 sie 2017, 7:01 ]
Tytuł:  Gdzie najlepiej szukać ofert pracy dla opiekunek w Niemczech?

Pytanie bardzo proste: gdzie szukać ofert pracy dla polskich opiekunek, które chcą pracować w Niemczech? Możecie mi polecić jakieś dobre i sprawdzone oferty, które będą pewne i na miejscu nie okaże się, że czekają same problemy zamiast pracy?
Autor:  Vitaminka [ 11 sie 2017, 7:37 ]
Tytuł:  Gdzie najlepiej szukać ofert pracy dla opiekunek w Niemczech

Jeśli chodzi o dobre oferty pracy dla opiekunek w Niemczech to polecam ci szukać tutaj: laxocare.pl/oferty-pracy/. Z pomocą tej firmy na pewno znajdziesz idealną do twoich możliwości i oczekiwan pracę jako opiekunka dla osób starszych z Niemczech. Oni zajmują się takim szukaniem pracy dla wielu polek, do długiego czasu. Ja sama korzystam z ich usług już prawie trzy lata i naprawdę bardzo sobie chwalę. Miałam tylko raz kilka problemów, ale wtedy mnie nie zawiedli i mogłam do nich dzwonić po porady i po pomoc. I bardzo pomagali naprawdę. Szczerze ci ich polecam.
Autor:  HelenaTrojanowska [ 11 sie 2017, 8:15 ]
Tytuł:  Gdzie najlepiej szukać ofert pracy dla opiekunek w Niemczech?

O, ale fajnie. O coś takiego mi właśnie chodziło choć nawet o tym nie wiedziałam, że tego właśnie szukam, haha :P Dziękuję bardzo za pomoc!
Autor:  Vitaminka [ 11 sie 2017, 8:43 ]
Tytuł:  Gdzie najlepiej szukać ofert pracy dla opiekunek w Niemczech?

Nie ma za co, mam nadzieję że z ich pomocą szybko znajdziesz odpowiednią osobę, której będziesz mogła pomóc i tym samym zarobić.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC