Sfora24.pl

Twoje internetowe okno na świat

Wakacyjne rozterki

Wakacyjne rozterki

Postautor: HelenaTrojanowska » 14 sty 2016, 0:59

Witam! Siedzimy sobie z mężem i rozmyślamy o wakacjach... jeszcze trochę czasu, a my zupełnie nie możemy się zdecydować! Mąż rzucił hasło: napisz na forum i pierwsza odpowiedź z jakąś sensowną lokalizacją i tam się wybierzemy. No to piszę. Gdzie nas wysyłacie? :D
Awatar użytkownika
HelenaTrojanowska

Wakacyjne rozterki

Postautor: Yrek » 14 sty 2016, 3:41

Pomyślcie o dwutygodniowych wakacjach na Krecie, to naprawdę fajna opcja :P Cieszycie się z mojej propozycji? Trafiłem w wasz turystyczny gust?
Awatar użytkownika
Yrek

Wakacyjne rozterki

Postautor: Defragmentator » 14 sty 2016, 5:35

Pierwsza odpowiedź się nie liczy! Co tam Grecja, ja polecam wczasy w Turcji wybawiłem się tam jak nigdzie! Cena atrakcyjniejsza, fajna temperaturka, plaże, drinki... ;) Bałbym się tak żonie obiecać, że pierwsza odpowiedź z forum to nasz cel podróży... Jakby mi ktoś napisał o Karaibach to musiałbym wziąć kredyt :D
Awatar użytkownika
Defragmentator

Wakacyjne rozterki

Postautor: sikorka96 » 14 sty 2016, 7:49

Haha mi się ten pomysł podoba, wczasów w 2016 nie planować w 100% tylko decydować się na ślepo :P "Proszę pani, proszę nam ten informator otworzyć na stronie 17 i mye 17 i my tam własnie chcemy jechać, o Kreta, jak super, zawsze chciałam na Kretę!" Z pewnościa zastosuję ten pomysł przy okazji wybierania wakacji :P Nie wiem tylko co na to mój ukochany...
Awatar użytkownika
sikorka96

Wakacyjne rozterki

Postautor: HelenaTrojanowska » 14 sty 2016, 8:17

Cieszę się, że mój pomysł się spodobał. Podsumowując, wybieramy się na Kretę, mąż też myśli, że to dobry pomysł :P Dziękujemy bardzo za sugestie! Teraz pozostało wybrać się do biura i porozglądać za jakimis ofetami. Jeszcze nie wiemy czy bierzemy w tym roku all inclusive, bo chcieliśmy się żywić w jakiś lokalnych knajpkach, żeby tak trochę bardziej kulturowo spędzić te wczasy. Zdecydowanie wypożyczymy też auto, żeby pojeździć i pozwiedzać. W tamtym roku było lenistwo i drinki, teraz będzie tochę bardziej aktywnie.
Awatar użytkownika
HelenaTrojanowska

Wróć do Turystyka i podróże