Sfora24.pl

Twoje internetowe okno na świat

Co zrobić, zeby impreza dla pracownikow nie była nudna?

Postautor: Yrek » 29 sty 2016, 1:55

Organizuję doroczny festyn dla pracowników dużej, poznańskiej firmy i dla ich rodzin. Impreza odbędzie się w plenerze i jest sporo miejsca. Znacie jakieś atrakcje fajne i dla dużych i dla mniejszych uczestników?
Awatar użytkownika
Yrek

Postautor: Vitaminka » 29 sty 2016, 2:19

Najważniejsze to, żebyś wymyślił atrakcje i dla dużych i dla małych, czyli dla rodziców np. jakiś koncert a dla dzieciaków dmuchany zamek i wszyscy się będą dobrze bawić
Awatar użytkownika
Vitaminka

Postautor: Defragmentator » 29 sty 2016, 4:40

Ja wolałem skorzystać z usług organizatora imprez, bo zależało mi żeby wszystko było dopięte na ostatni guzik. To też była rodzinna impreza dla pracowników i najlepszą ofertę znalazłem na nana.edu.pl/rodzinne-imprezy-firmowe . Bardzo polecam- ludzie znają się na rzeczy. Jeśli zlecisz im nawet załatwienie cateringu to już możesz się o nic nie marwtić, impreza sama się robi
Awatar użytkownika
Defragmentator

Postautor: sikorka96 » 29 sty 2016, 5:08

Też bym na Twoim miejscu poszukała specjalisty, szczególnie organizujących imprezy dla dzieci w Poznaniu, bo to z załatwieniem im zajęcia jest największy problem. Załatw jakieś atrakcje typu konkursy, wata cukrowa, dmuchane zamki itd.
Awatar użytkownika
sikorka96

Postautor: Yrek » 29 sty 2016, 5:17

Dobry pomysł z wynajęciem firmy, dzięki! A co sądzicie o animacjach dla dzieci ? Na tej stronie co przesłałeś wygląda to dobrze- zachęca mnie t, że dzieciaki aktywnie spędzą czas a rodzice będą mieli czas dla siebie. Wiecie jak to wygląda w realu?
Awatar użytkownika
Yrek

Postautor: sikorka96 » 29 sty 2016, 6:26

Ja byłam na imprezie z animacjami i super to wyglądało- dzieci miały taką wielką kolorową chustę i jakieś zabawy z nią trwały chyba z godzinę, ale nikomu się nie nudziło i aż sama się przyłączyłam :)
Awatar użytkownika
sikorka96

Postautor: galaktyczny94 » 29 sty 2016, 9:09

Może zrób taką prostą ankietę wśród swoich pracowników na temat ulubionego jedzenia albo jakiej gwiazdy występ by chcieli mieć- wtedy masz gwarancję, że więskzość będzie zadowolona.
Awatar użytkownika
galaktyczny94

Postautor: HelenaTrojanowska » 29 sty 2016, 10:12

Animacje i konkursy dla dzieci to najlepszy pomysł! Tylko zadbaj żeby były ciekawe, z jakimiś gadżetami, bo jak ktoś im się każe bawić w chowanego to się szybko znudzą, pozdraiwiam i powodzenia!
Awatar użytkownika
HelenaTrojanowska

Wróć do Imprezy, koncerty i sztuka