Sfora24.pl
http://www.sfora24.pl/

Branża marketingowa – warto tu pracować?
http://www.sfora24.pl/viewtopic.php?f=24&t=176
Strona 1 z 1
Autor:  TOP_modelka [ 22 gru 2015, 7:24 ]
Tytuł:  Branża marketingowa – warto tu pracować?

Witam, naszły mnie takie rozmyślenia.. czy warto pracować w branży marketingowej? Kończę niedługo pierwszy etap studiów (licencjat) i planuję wybrać specjalizację marketingową. Ale nawet teraz do końca nie jestem przekonany, czy warto mi brnąć w to. W sensie, jak Wam się pracuję w tej branży, bo wiem, że kilka osób z tutaj jest bardzo cenionymi fachowcami, liczę na rzetelne opinie,
Autor:  LoOrnetka [ 22 gru 2015, 9:58 ]
Tytuł:  Branża marketingowa – warto tu pracować?

Heja, coś czuję, że mogę trochę opowiedzieć o tym, ponieważ od ok. 10 lat pracuję w dziale H&R i często zajmuję się działaniami promocyjnymi. W skrócie, marketing trzeba kochać, a jeśli czujesz awersje do reklam, wymyślania sloganów, nawiązywaniu współpracy i podtrzymywanie więzi z klientami, to zrezygnuj. Obecnie np. duży nacisk jest położony na animacjach cyfrowych bo jest to niewątpliwie przyszłość reklamy cyfrowej w ogóle. Zastanów się, czy chciałabyś przy czymś takim posiedzieć :)
Autor:  Defragmentator [ 22 gru 2015, 12:50 ]
Tytuł:  Branża marketingowa – warto tu pracować?

Cześć. Potwierdzę wpis koleżanki powyżej, bywa różnie ale na ogół nie wyobrażam sobie pracować nigdzie indziej. U nas w firmie dział marketingowy ściśle współpracuję z firmą IT i efektem naszych działań jest animacja reklamowa, czyli reklama naszego produktu w ujęciu animacji komputerowej. Do tego oddzielnie dograny dźwięk, hasła promocyjne itp.
Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC