Sfora24.pl

Twoje internetowe okno na świat

Jacy są najlepsi projektanci w branży klubowej i restauracyjnej?

Postautor: Vitaminka » 13 sty 2016, 0:50

hej! Potrzebuje kogoś kto rządzi w branży projektantów dyskotek klubów i barów. Kto jest teraz na czasie??
Awatar użytkownika
Vitaminka

Postautor: sikorka96 » 13 sty 2016, 1:54

W takim zwykłym pubie aranżacją wnętrz to może się zająć każdy. Chyba, że chcesz się wysilić na oryginalność albo żeby było jakoś wyjątkowo pięknie. Powinnaś przejrzeć strony pubów, może tam piszą kto zajmował się projektami, które przypadły ci do gustu najbardziej?
Awatar użytkownika
sikorka96

Postautor: HelenaTrojanowska » 13 sty 2016, 4:44

Na czasie to nie wiem kto jest, ale jeśli zależy ci na tym, żeby wszystko było ładniusio i porządnie wykonane to InCafe polecę z czystym sercem. To taka firma, która projektowała mi klub nocny, możesz sobie efekty zobaczyć w portfolio a ich stronie internetowej, miooodzio!
Awatar użytkownika
HelenaTrojanowska

Postautor: Vitaminka » 13 sty 2016, 6:22

A mogę liczyć, że dostosują się do moich zaleceń? Bo mam pewi8en plan na lolal tematyczny więc przydałoby się, żeby wykorzystali mój pomysł.
Awatar użytkownika
Vitaminka

Postautor: Yrek » 13 sty 2016, 8:01

Nie szukaj kogoś kto jest akurat modny, bo twój klub będzie wyglądał jak milion innych na tej samej ulicy!
Awatar użytkownika
Yrek

Postautor: Defragmentator » 13 sty 2016, 8:34

Wiem sam, że wnętrze dyskoteki zaprojektować wcale nie jest tak łatwo. Na początku jak kupiłem lokal to chciałem coś sam kombinować, no ale to tu coś mi nie pasowało, to kosztów nie umiałem policzyć itp. Ja ci radzę dobrze, żebyś wzięła kogoś kto Ci nie tylko zrobi projekt, ale zajmie się całością tej organizacji. No, chyba że jesteś oblatana w tym, to okej.
Awatar użytkownika
Defragmentator

Postautor: galaktyczny94 » 13 sty 2016, 10:56

Też bym polecił InCafe, jak pani wcześniej. Znalazłem ich w innej dyskusji na forum, gdzie ludzie pytali o wnętrz restauracji. Skontaktowałem się z pracownikiem i na początku miałem tylko projekt wnętrza u nich zrobić, ale w końcu zdecydowałem się na wszystko, czyli zaprojektowali mi oświetlenie, instalacje itp. Jestem super zadowolony!!!
Awatar użytkownika
galaktyczny94

Postautor: Ciacho » 13 sty 2016, 12:58

Ja bym każdą firmę spytał indywidualnie, bo miałem taki przypadek, że ceny podawali inne na stronie a jak się pogadało, to spuszczali całkiem sporo. A poza tym jak pójdziesz tam gdzie wszyscy to cię nieźle wykasują. Czasem małe firmy też warto sprawdzic
Awatar użytkownika
Ciacho

Wróć do Pytania i odpowiedzi