Sfora24.pl

Twoje internetowe okno na świat

Trekking - od czego zacząć?

Postautor: TOP_modelka » 03 lut 2016, 2:08

Z uwagi na większą ilosć wolnego czasu postanowiłam poszukać aktywnego sposobu na spedzanie czasu. Moj znajomy uprawia trekking i jego opowieści bardzo mnie zafascynowały. Zaproponował mi wspólną wyprawę, na którą chciałabym się jak najlepiej przygotować. Od czego zacząć?
Awatar użytkownika
TOP_modelka

Postautor: LoOrnetka » 03 lut 2016, 4:37

Zacznij od wygodnych butów i zwyczajnej ale przewiewnej damskiej koszulki sportowej. Nie wiem dokąd się wybieracie, ale podejrzewam że znajomy nie zabierze niedoświadczonej osoby na jakąś karkołomną wyprawę.
Awatar użytkownika
LoOrnetka

Postautor: TOP_modelka » 03 lut 2016, 7:29

Właściwie mam bardzo dobre i wygodne buty, ale przydałyby się sandały, albo klapki, zeby miec jakies obuwie na przystnkach.
Awatar użytkownika
TOP_modelka

Postautor: Ciacho » 03 lut 2016, 8:10

Poszukaj tutaj rax.pl/sandaly-i-klapki. Sklep wyjadaczy tematyki trekingu. Sandały to dobry pomysł na bardzo gorące dni. W innych wypadakch lepiej stosowac zakryte buty.
Awatar użytkownika
Ciacho

Postautor: galaktyczny94 » 03 lut 2016, 9:32

Koniecznie zaopatrz się w mocne spodnie turystyczne z dużą ilością kieszeni. Z czasem docenisz jak bardzo każda kieszeń jest przydatna. Dobrze też będzie jeśli kupisz sobie jakieś nakrycie glowy na lato, bo skwar potrafi wykończyć bardziej niz marsz przez 20 kilometrów. Pytasz od czego zacząć, a ja Ci odpowiem że masz zaczac od myslenia. Moj kolega zawsze mowi na poczatku podrozy ze czas wlaczyc myslenie. Sluchaj osoby bardziej doswiadczonej i uwazaj na siebie.
Awatar użytkownika
galaktyczny94

Wróć do Pytania i odpowiedzi