Sfora24.pl

Twoje internetowe okno na świat

Odszkodowanie – jak to ugryźć

Postautor: CosmosWenus » 26 wrz 2016, 23:19

Witajcie szukam jakiegoś specjalisty który zająłby się sprawą o odszkodowanie. Wiadomo że na własną ręką w zasadzie nie da się dochodzić swoich praw i pomoc prawnika jest nieodzowna. Skoro tak to może jest ktoś godny polecenia? Będę wdzięczna za pomoc.
CosmosWenus

Postautor: Polemita » 27 wrz 2016, 1:17

Nie napisałaś o jaki typ rekompensaty chodzi, ale w większości sytuacji zajmują się tym ci sami prawnicy. Obiło mi się o uszy że Invicte udziela porad w tym zakresie i mają bardzo kompetentny zespół. Powinnaś poszperać w necie i na pewno znajdziesz. A tak poza tym życzę wytrwałości bo batalia o kasę w takich sytuacjach nigdy nie jest łatwa.
Polemita

Postautor: galaktyczny94 » 27 wrz 2016, 2:16

Dużo zależy od rodzaju sprawy, stopnia jej skomplikowania i oczywistości winy. Jeśli chodzi na przykład o rekompensaty powypadkowe Invicte w Poznaniu to szanse są duże zwłaszcza wtedy gdy jest solidny materiał obciążający sprawcę. Policja może takowy posiadać prokuratura podobnież jeśli toczyło się postępowanie.
Awatar użytkownika
galaktyczny94

Postautor: Jubilerka » 27 wrz 2016, 4:33

Kiedyś ubiegałam się o pieniądze chodziło akurat o wypadek. Jechałam na rowerze ścieżką i auto które nadjeżdżało nie ustąpiło pierwszeństwa. Skutek łatwy do przewidzenia choć lekarze przyznali że miałam sporo szczęścia.
Jubilerka

Postautor: Hydrant7 » 27 wrz 2016, 7:28

Z tymi lekarzami to też bywa rozmaicie – moja ciocia miała kiedyś dość złożone złamanie ręki z przemieszczeniem. Było drutowanie ale lekarze źle złożyli kość i zrobił się problem. Chyba właśnie odszkodowanie za pomyłki medyczne w Poznaniu nastręcza wciąż najwięcej problemów. I przypuszczam że w innych miastach jest podobnie.
Hydrant7

Postautor: StaśPytalski » 27 wrz 2016, 9:54

Kurczę człowiek się zaczyna cieszyć jakie ma szczęśliwe i łatwe życie że go dotąd omijały takie sytuacje. Obym nigdy nie musiał się starać w sądzie o kasę po jakimś wypadku albo błędzie lekarskim. Oglądam czasami reportaże w telewizji o tym i strach człowieka bierze jak sobie wyobrazi.
Awatar użytkownika
StaśPytalski

Wróć do Pytania i odpowiedzi