Sfora24.pl

Twoje internetowe okno na świat

Gdzie szukać dyplomów na pasowanie?

Postautor: galaktyczny94 » 25 cze 2017, 22:22

Cześć, jestem członkiem rady rodziców i zostałem oddelegowany do zakupu dyplomów dla dzieciaków. Chodzi o pasowanie na ucznia i fajnie jeżeli świadectwa lub dyplomy nawiązywałyby do tego wydarzenia.
Awatar użytkownika
galaktyczny94

Postautor: TOP_modelka » 26 cze 2017, 0:59

To nie zajmują się u Was tym nauczyciele lub dyrekcja szkoły? Ja nie marnowałabym czasu na takie coś i powiedziała, że nie jest to moim obowiązkiem, ale jak już nie możesz się wykręcić to może poszperaj na popularnych stronach aukcyjnych, albo pogadaj ze znajomymi - na pewno ktoś zajmuje się grafiką.
Awatar użytkownika
TOP_modelka

Postautor: galaktyczny94 » 26 cze 2017, 2:19

Niestety w szkole mojego malucha rodzice muszą angażować się w różne prace i chciałem zająć się tą kwestią - miałem wrażenie, że nie będzie to aż takie trudne i nadal wierzę, że z Waszą pomocą pójdzie gładko.
Awatar użytkownika
galaktyczny94

Postautor: Defragmentator » 26 cze 2017, 5:17

Pochodź po drukarniach, albo poszukaj w sieci wzoru, który się Tobie spodoba, a następnie niech gdzieś Ci to wydrukują na jakimś lepszym papierze. Jestem nauczycielem i zawsze tak robię wszelkie dyplomy dla dzieciaków.
Awatar użytkownika
Defragmentator

Postautor: galaktyczny94 » 26 cze 2017, 5:56

Problem w tym, że musiałbym przysiąść i poszukać, a na to za bardzo czasu niestety nie mam. Pracuje do późna, a wieczorami to już nic mi się nie chce.
Awatar użytkownika
galaktyczny94

Postautor: Jubilerka » 26 cze 2017, 6:05

Zerknij na ofertę firmy Biały Atrament. Ja zamawiam u nich wszystko - od dyplomów, przez teczki, aż po świadectwa szkolne. Co ważne jakość wykonania przekracza oczekiwania, bo wszystko jest robione na kartonie, a nie tak jak w przypadku większości na papierze kredowym.
Jubilerka

Postautor: HoraZocha » 26 cze 2017, 8:03

Właśnie chciałam polecić tę firmę! Zobacz sobie jakie wzory dostaniesz u nich pod tym linkiem http://www.bialyatrament.pl/ - na pewno coś wybierzesz, bo wybór mają całkiem duży. Najważniejsze, że wiedzą jak powinny wyglądać dyplomy na pasowanie - są kolorowe, bajkowe i na pewno przypadną do gustu maluchom.
HoraZocha

Postautor: galaktyczny94 » 26 cze 2017, 9:56

To teraz przede mną najgorsza część - wybrać odpowiedni wzór, aby zarówno dzieciaki, jak i rodzice nie marudzili, a to ogromne wyzwanie. Ogromnie Wam dziękuję za pomoc i wszelkie pomysły, każdy z nich rozważyłem, ale jednak zamówię coś na tej stronie.
Awatar użytkownika
galaktyczny94

Wróć do Pytania i odpowiedzi