Sfora24.pl

Twoje internetowe okno na świat

Lampa na żarówki ledowe G4 2W, szukam namiarów na sklep z niską ceną żarówek

Postautor: Defragmentator » 06 lut 2018, 0:08

Potrzebuję takich żaróweczek jak w temacie, niestety ceny w sklepie niedaleko mnie lekko kosmiczne. Czyli tradycyjnie kierunek internet :D Jak ktoś używa takich żarówek to może byłby w stanie mnie naprowadzić na jakąś rozsądną cenowo ofertę. Nadmienię że potrzebne mi światło białe ciepłe. Pozdrawiam i dzięki za sugestie.
Awatar użytkownika
Defragmentator

Postautor: Yrek » 06 lut 2018, 1:51

Z takimi fikuśnymi żarówkami to bywa rozmaicie – nie ma ich super dużo w użyciu ani w sklepach, to pewnie tłumaczy ceny. W sumie to nigdy akurat z tymi nie miałem do czynienia, w markecie żadnym ich nie widziałem.
Awatar użytkownika
Yrek

Postautor: LoOrnetka » 06 lut 2018, 2:49

Nie jestem specjalistką ale takich żarówek to raczej w marketach nie sprzedają. To dość specyficzny typ chyba. Myślę że warto byłoby się zainteresować jakimiś specjalistycznymi sklepami online – z reguły tam mają najwięcej wszystkiego.
Awatar użytkownika
LoOrnetka

Postautor: HoraZocha » 06 lut 2018, 3:24

W kuchni mam lampę i w niej takie żarówki GU-coś tam, też dość dziwne jak na moje oko ;) Ale te jak sobie wyguglowałam to już kompletnie nic mi nie mówią :D Niestety nie pomogę wobec tego ;)
HoraZocha

Postautor: Gronostaj » 06 lut 2018, 3:49

Żarówki jak każde inne choć faktycznie dość niszowe, stosowane jedynie w niektórych modelach lamp. Ja na przykład mam trzonek G4 w lampce biurkowej, dość leciwej ale nadal działającej. Kiedyś miałem w niej halogena.

Gronostaj

Postautor: Hydrant7 » 06 lut 2018, 6:41

Ledy są bardzo różnorodne a oświetlenie tego typu opiera się na wielu odmiennych standardach. Jak się trafi na mniej rozpowszechniony to generalnie pojawia się problem żeby dobrać odpowiednią żarówkę. Spotykałem takie sytuacje kilka razy.
Hydrant7

Postautor: CosmosWenus » 06 lut 2018, 7:04

Znam te żarówki, mam takie w łazience nad lustrem https://www.ultra-elektro.pl/zarowki-led/371-zarowka-led-g4-22-2w-200lm-biala-ciepla-lumenmax.html. Tam zamawiałam, cenowo bardzo korzystnie, faktycznie w innych miejscach kosztują dużo drożej. Też używam G4 2W, większej mocy nie potrzebuję do makijażu i tym podobnych rzeczy ;) A i tak uważam że żaróweczki świecą całkiem mocno!
CosmosWenus

Postautor: Polemita » 06 lut 2018, 7:23

Pozytywnie odbieram to że praktycznie najwięcej ludzi szuka oświetlenia ledowego, różnego typu ale najczęściej led. Chyba wzrosła świadomość.
Polemita

Postautor: Logopedka » 06 lut 2018, 7:37

Dla mnie to jest już oczywiste że LEDy są optymalną opcją w domu. Wymieniłam wszędzie gdzie się dało i niższy koszt energii jest najlepszym dowodem że się opłacało to zrobić.
Logopedka

Wróć do Dom i ogród