Sfora24.pl

Twoje internetowe okno na świat

Lampa stojąca do pokoju syna

Postautor: Defragmentator » 04 sty 2016, 4:05

Witam. Syn przewrócił wczoraj podczas zabawy (cos mu strzeliło, żeby grać z kolegą w piłke w domu pod moja i żony nieobecność) nowoczesną i elegancką lampę stojącą w jego pokoju, no i niestety naprawić się tego nie da. W związku z tym byłbym wdzięczny za namiary na jakieś dobre miejsce gdzie kupie lampy sklep musi być internetowy, bo nie mam czasu na jeżdżenie po sklepach. Od razu brałbym dwie stojące, druga będzie do salonu. Proszę o linki
Awatar użytkownika
Defragmentator

Postautor: Yrek » 04 sty 2016, 4:47

Na twoim miejscu bym potracił małemu z kieszonkowego te wymiane lampy :p oświetlenie do pokoju dziecięcego możesz obejrzeć w sklepie Mariner, poszukaj ich w Google. Ja stamtąd kupowałem lampę do salonu (a wlasnie, skoro młody przewraca lampy stojące, to może lepsza byłaby taka wisząca?). Przez internet się bardziej opłaca kupować, bo zawsze można zwrócić, jak coś się nie spodoba :d
Awatar użytkownika
Yrek

Postautor: Defragmentator » 04 sty 2016, 7:45

Piszesz o tych: http://mariner-lampy.pl/pl/c/Lampy-wiszace/173? Nie jestem przekonany co do wiszących, on już ma wbudowane sufitowe, ta stojąca to głownie do czytania, przy łóżku stała (no i jak syn jest chory, to łatwiej mu włączyć i wyłączyć do spania w ten sposób światło, niż np. iść do kontaktu na ścianie, żona nalega na stojącą).
Awatar użytkownika
Defragmentator

Postautor: sikorka96 » 04 sty 2016, 9:08

Moim zdaniem żona ma rację, nie warto rezygnować z lampy stojącej. Sama mam jedna przy łóżku, bo nie chce mi się wstawać, by zgasić światło :P i czyta się lepiej, światło jest bardziej precyzyjne, bo tuż przy tobie :) Potrącenie kieszonkowego to raczej dobry pomysł, drugi raz nie zniszczy lampy, jak będzie musiał za nią zapłacić poniekąd „z własnej kieszeni” :P choć zależy jeszcze, w jakim jest wieku.
Awatar użytkownika
sikorka96

Wróć do Dom i ogród