Sfora24.pl

Twoje internetowe okno na świat

Trampolina na działkę – co myślicie? :D

Postautor: HoraZocha » 03 mar 2016, 2:56

Heja ludki!! Od lat mamy taką fajną działeczkę za miastem gdzie od dawna nic nie robiliśmy i nadszedł czas na rewitalizację tego miejsca. Będzie mały domek letniskowy, miejsce na grilla i w ogóle taki terenik żeby w wakacje wypoczyać sobie na świeżym powietrzu. Ponieważ będzie miejsce to tak się zastanaiam czy nie kupić tam swojemu dziecku trampoliny. Zawsze strasznie mi wiercił dziurę w brzuchu i nie mógł zrozumieć, że w mieszkaniu to się nie zmieści. Teraz będzie teren na coś takiego. To jest bezpieczna zabawka dla dziecka? Nie jakiś chwyt marketingowy?
HoraZocha

Postautor: Yrek » 03 mar 2016, 3:46

wiesz, jest bezpieczna jak zadbasz o to żeby było bezpiecznie, edukacja dziecka to podstawa. Musisz zaopatrzyć się też w solidną siatkę na trampolinę, ja to nazywam moskitierą :P bo otacza całą trampolinę i chroni przez wypadnięciem dziecka. Taka siatka jest na słupkach i powinna być zamykana na suwak, koniecznie w ten sposób! Słupki warto dodatkowo jeszcze obłożyć czymś miękkim.
Awatar użytkownika
Yrek

Postautor: JanKosek » 03 mar 2016, 5:32

u mnie na ogrodzie jest od lat i dobrze się sprawdza, co ciekawe dzieciom to się nie nudzi. ale żeś pojechał z tym bezpieczeństwo w ogóle, u mnie jest to co było w zestawie i jest spoko
JanKosek

Postautor: HoraZocha » 03 mar 2016, 6:40

Tutaj na stronie beamar-trampolina.pl widzę, że jest masa różnych akcesoriów do właśnie trampolin, no dobra, chyba kupię coś takiego swojemu dziecku na działkę, pewnie będzie zachwycone.
HoraZocha

Postautor: Vitaminka » 03 mar 2016, 9:13

a które dziecko by nie było z takich prezentów ;P
Awatar użytkownika
Vitaminka

Postautor: Jubilerka » 03 mar 2016, 9:23

Jak byłam mała to też strasznie chciałam mieć coś takiego, teraz już za późno, ale swoim dzieciom też kupiłam trampolinkę i nigdy krzywda im się nie stała, więc spoko.
Jubilerka

Wróć do Dom i ogród