Sfora24.pl

Twoje internetowe okno na świat

Przeszklenie w bramie warsztatu czy warto

Postautor: galaktyczny94 » 07 mar 2016, 4:36

Witam. Planuję zamontowanie u siebie w warsztacie bramy segmentowej. Mierzyłem już wszystko i nie powinno być z tym żadnych trudności. Piszę, bo chciałem się zapytać co sądzicie o przeszkleniach w takich bramach? Muszę doświetlić wnętrze, a takie rozwiązanie wydaje się najłatwiejsze.
Awatar użytkownika
galaktyczny94

Postautor: StaśPytalski » 07 mar 2016, 6:44

To rozwiązanie nie jest dla każdego, ja np. bym u siebie w garażu okien bramowych nie zainstalował, ale już w warsztacie to czemu nie? Tylko do tego pwnie będziesz potrzebował bramy przemysłowej, bo mają mocniejszą konstrukcje niż takie typowo garażowe.
Awatar użytkownika
StaśPytalski

Postautor: galaktyczny94 » 07 mar 2016, 8:56

O takiej właśnie myślałem, ale nie znalazłem jeszcze żadnego producenta w okolicy Nowego Sącza, ewentualnie Krakowa. Może ktoś mógłby mi polecić dobrą firmę w tym rejonie Polski?
Awatar użytkownika
galaktyczny94

Postautor: Yrek » 07 mar 2016, 10:21

Ja mieszkam w Nowym Sączu i zamawiałem okna do garażu pod wymiar w firmie ERNA.pl, którą mi polecił ojciec budowlaniec. Udało mi się trochę po znajomości. ;P W każdym razie goście są serio porządni, także z czystym sumieniem mogę ich polecić jako producenta okien do bram, bo znają się na tym, co robią. Co ważne, na pewno nie uświadczysz u nich fuszerki. :)
Awatar użytkownika
Yrek

Wróć do Dom i ogród