Sfora24.pl

Twoje internetowe okno na świat

W jakich kolorach powinna być łazienka?

Postautor: Defragmentator » 27 kwie 2016, 0:01

W przyszłym tygodniu wybieram się na oględziny płytek do łazienki i zastanawiam się na co mam się nastawić, na jakie kolory. Osobiście podobają mi się motywy kamienne, szczególnie ciemne i zawarte na podłużnych płytkach z którymi mozna zrobi naprawdę o wiele więcej niż z kwadratami. Wiem jednak ze nie wszystkim cos takiego sie podoba wiec chcialbym osiągnać najbardziej kompromisowe wyjscie zeby bylo estetycznie, schludnie i trafiało w przecietny gust normalnego czlowieka. Pozdrawiam i z góry dziekuje za odpowiedzi.
Awatar użytkownika
Defragmentator

Postautor: CosmosWenus » 27 kwie 2016, 0:25

Zrób tak jak Ci się podoba. Nie z powodów egoistycznych, ale z tego wzgledu ze kiedy bedziesz robil po swojemu to na pewno sie odpowiednio do wszystkie przylozysz i chociazbys zrobil ja w stylu czeriweni i czerni to i tak będzie pięknie jesli bedziesz mial motywacje do zajecia sie tym na powaznie. Powodzenia.
CosmosWenus

Postautor: galaktyczny94 » 27 kwie 2016, 2:29

Możemy tak dyskutować godzinami a i tak nic z tego nie wyniknie bo kolory i motywy trzeba oglądać a nie opsisywać. Przejdź się do porządnego salonu łazienek i podpatrz rozwiązania, jakieś sprytne projekty. W sklepach jest tego naprawdę sporo i wystarczy tylko mieć trochę czasu i się rozejrzeć. Moje osobiste zdanie jest następujące: zrób to z klasą a nie modnie. Najważniejsze jest dobre wykonanie, przemyślane i odpowiednie dobranie kolorów. Jeśli bedziesz sie tym kierowal bedzie super.
Awatar użytkownika
galaktyczny94

Postautor: Defragmentator » 27 kwie 2016, 4:18

Od niedawna dopiero mieszkam w Poznaniu i nawet nie wiem gdzie znajdę dobry salon z łazienkami, bo do sieciówki nie chce mi sie isc, wolę coś z duszą. Gdzie szukać takiego sklepu?
Awatar użytkownika
Defragmentator

Postautor: sikorka96 » 27 kwie 2016, 5:08

Na Krzywoustego jest bardzo dobry sklep, gdzie mozesz sobie zobaczyc aranzacje i sie zainspirować. Miejsce nazywa się chyba Giant i jest naprawdę świetne. Co do cen i jakości produktów to również daję plusa bo parę lat temu kupiłam u nich baterię do łazienki i wszystko jest z nią jak należy. W tym samym czasie wzięłam baterię do kuchni z innego sklepu i wyraźnie zszarzała, gdzieniegdzie nawet pojawiły się zarysowania.
Awatar użytkownika
sikorka96

Postautor: Defragmentator » 27 kwie 2016, 7:14

bardzo dziękuję wszystkim za pomoc i fajny temat.
Awatar użytkownika
Defragmentator

Wróć do Dom i ogród