Sfora24.pl

Twoje internetowe okno na świat

Jakie ułatwienia stosujecie w domu i w życiu?

Postautor: Defragmentator » 25 sie 2016, 1:03

Cześć wszystkim. Z jakich rozwiązań korzystacie, aby ułatwić sobie życie? Pochwalcie się, może zainspirujecie czymś mnie, lub innych użytkowników. Pozdrawiam, Tomek.
Awatar użytkownika
Defragmentator

Postautor: TOP_modelka » 25 sie 2016, 2:29

W sumie mogę odpowiedzieć na to pytanie stosunkowo krótko: korzystam z internetu. Internet jest ogromną, chyba największą kopalnią możliwości. Możesz wysłać e-mail za pośrednictwem poczty elektronicznej – to jest większa wygoda no i szybsze rozwiązanie, niż kupowanie koperty, pisanie listu ręcznie i fatygowanie się na pocztę. Korzystając z internetu mogę też robić szybciej zakupy, czy transakcje bankowe.
Awatar użytkownika
TOP_modelka

Postautor: StaśPytalski » 25 sie 2016, 2:50

Co robię, by ułatwić sobie życie? Ułatwiam sobie życie, jeśli oszczędzam, wydaję mniej na coś, co normalnie kosztuje więcej. Rozumiecie. Mam konkretnie na myśli zakup energooszczędnej pompy do instalacji grzewczych . System grzewczy w mieszkaniu jest niezbędny, ale dlaczego mielibyśmy na tym nie zaoszczędzić? Energooszczędne żarówki to też fantastyczny pomysł, aby trochę grosza zostało w kieszeni.
Awatar użytkownika
StaśPytalski

Postautor: Jubilerka » 25 sie 2016, 5:14

Chbyba to pytanie właśnie jest z tych pytań, w których można zastosować dowolną interpretację. Dla mnie ułatwienie życia, to uprzyjemnienie go, zapomnienie chociaz na chwilę o trudach codzienności. Dla mnie to automatycznie kojarzy się z łazienką, bo jestem wielką zwolenniczką klimatycznych wieczorków spa.
Jubilerka

Postautor: JanKosek » 25 sie 2016, 6:15

Dla mnie to też kojarzy się z łazienką, ale w innym sensie. Lubię korzystać z praktycznych rozwiązań. W mojej łazience króluje wylewka podgięta , podoba mi się bardziej niż ta klasyczna, płaska. Poza tym, syfon umywalkowy dobrej jakości jest gwarantem dobrego samopoczucia osoby, w której duszy tlą się zamiłowania do hydrauliki.

JanKosek

Wróć do Dom i ogród