Sfora24.pl

Twoje internetowe okno na świat

Drzwi automatyczne z Poznania - pomocy!

Postautor: StaśPytalski » 19 sty 2017, 7:00

Wczoraj w firmie zepsuły się drzwi automatyczne i potrzebujemy szybko jakiejś firmy, która wymieni je na nowe. Nie chcemy już ich naprawiać, bo wielokrotnie to robiliśmy, ale one ciągle się psują. Znacie jakąś firmę z Poznania?
Awatar użytkownika
StaśPytalski

Postautor: Defragmentator » 19 sty 2017, 7:48

Jeżeli chodzi o drzwi automatyczne Poznań to miasto, w którym swoją siedzibę ma firma DOM-BUD Serwis. W ich ofercie znajdziecie tego rodzaju drzwi, które z ręką na sercu mogę polecić. U nas w firmie również są zainstalowane i nie zauważyłem żadnej wady, a korzystamy już z nich kilka lat:)
Awatar użytkownika
Defragmentator

Postautor: StaśPytalski » 19 sty 2017, 8:08

Zapomniałem dodać, że muszą one prezentować się elegancki bo jest to wejście do nowego biurowca, całego zbudowanego ze szkła, także muszą zostać one dopasowane do fasady budynku.
Awatar użytkownika
StaśPytalski

Postautor: Polemita » 19 sty 2017, 9:57

To zaproponowana firma również się sprawdzi:) Dostosowują się oni do preferencji klienta także najlepiej byłoby skontaktować się z nimi osobiście. Na stronie http://drzwiwloskie.pl/drzwi-automatyczne/ dowiesz się więcej o tego typu drzwiach oraz będziesz mógł znaleźć kontakt do nich. Ze swojej strony dodam, że w Poznaniu drzwi automatyczne w tak doskonałej jakości zaoferują Ci tylko oni, szukając ofert do naszej firmy nie znalazłem nikogo innego wartego uwagi.
Polemita

Postautor: HoraZocha » 19 sty 2017, 11:09

U nas w salonie fryzjerskim też mamy drzwi od nich i muszę powiedzieć, że są wytrzymałe. Przychodzi mnóstwo kobiet, które co chwilę uderzają w nie torebkami, a na drzwiach nie ma ani śladu. Poza tym system odpowiedzialny za ich otwieranie to największe zaskoczenie, jeszcze ani razu nie miałyśmy z nim problemu:)
HoraZocha

Postautor: StaśPytalski » 19 sty 2017, 12:07

Dzięki za pomoc:) Przeanalizuję ofertę i pewnie skorzystam.
Awatar użytkownika
StaśPytalski

Wróć do Dom i ogród