Sfora24.pl

Twoje internetowe okno na świat

Używane maszyny stolarskie – gdzie znajdę jakieś w dobrym stanie?

Postautor: Ciacho » 08 mar 2017, 2:38

Jak widać w temacie: poszukuję dobrych maszyn stolarskich, ale używanych. Zależy mi żeby były to maszyny w dobrym stanie i nie jakieś przestarzałe bardzo, nie chcę sprzętu sprzed pięćdziesięciu lat co to już bardziej są zabytkami niż maszynami zdatnymi do użytku… Za takie polecenia serdecznie podziękuję i poproszę o takie, gdzie znajdę dobre maszyny w dobrym stanie, ale tańsze znacznie niż w przypadku maszyn nowych.
Awatar użytkownika
Ciacho

Używane maszyny stolarskie – gdzie znajdę jakieś w dobrym st

Postautor: galaktyczny94 » 08 mar 2017, 3:19

Weź zajrzyj sobie tutaj: mtm-maszyny.pl/pl/6-maszyny-uzywane, tam znajdziesz dobrej jakości maszyny stolarskie i używane i nowe, co kto woli może sobie wybrać. Możesz być pewien, że nie kupisz byle czego, bo u nich wszystkie te maszyny są naprawdę dobrych firm, nieważne czy to nowe czy używane. No i mają generalnie bardzo duży wybór rodzajów maszyn stolarskich, których jak wszyscy wiemy jest naprawdę wiele różnych, do różnych czynności przeznaczonych i do różnych działalności, a u nich znajdziesz chyba wszystkie możliwe, serio.
Awatar użytkownika
galaktyczny94

Postautor: Ciacho » 08 mar 2017, 5:47

dzięki wielkie. O coś takiego mi właśnie chodziło, mają bardzo szeroką ofertę i też konkurencyjne ceny z tego co już widze, od razu po wejściu na stronę. Dzięki wielkie.
Awatar użytkownika
Ciacho

Postautor: galaktyczny94 » 08 mar 2017, 8:00

Nie ma za co, udanych zakupów życzę i powodzenia z biznesem.
Awatar użytkownika
galaktyczny94

Wróć do Dom i ogród