Sfora24.pl

Twoje internetowe okno na świat

Zlecenie od osoby prywatnej na montaż klimatyzacji w Warszawie

Postautor: StaśPytalski » 24 maja 2017, 0:18

Witam serdecznie. Ostatnio moi rodzice, którzy mieszkają na przedmieściach Warszawy, zaczynają narzekać, że temperatura w domu jest wiecznie nieodpowiednia, albo za zimno, albo za gorąco. Pytali mnie o jakieś rozwiązanie, co bym proponował, a ja oczywiście od razu wypaliłem, że przecież teraz dużo ludzi montuje sobie klimatyzację. Podchwycili, a ja się zorientowałem dopiero później, że nie wiem nawet, kto może coś takiego zamontować. Czekam na jakieś sensowne rady!
Awatar użytkownika
StaśPytalski

Postautor: Defragmentator » 24 maja 2017, 2:41

Mi montaż klimatyzacji w Warszawie zrobiła taka jedna firma, która się tym że tak powiem całościowo zajmuje, bo oni opracowują jakie konkretnie parametry klimatyzacji są potrzebne w danych pomieszczeniach, kupują wszystkie elementy bezpośrednio od producenta i finalnie to montują. To wygodna opcja, szczególnie dla starszych osób jak twoi rodzice, bo wszystko na tacy. Na stronie http://www.plusinstal.com/blank-1 znajdzicie wszystkie informacje na temat ich oferty klimatyzacji do domów.
Awatar użytkownika
Defragmentator

Postautor: StaśPytalski » 24 maja 2017, 5:23

No na pierwszy rzut oka wyglądają jak najbardziej profesjonalnie, tylko się martwię, że mają wszędzie napisane, że montują klimatyzację w Warszawie. Orientujesz się może czy na przedmieścia też dojeżdżają? W przypadku moich rodziców to jest miejscowość malutka granicząca z Pruszkowem
Awatar użytkownika
StaśPytalski

Postautor: Defragmentator » 24 maja 2017, 7:45

Mi montowali w Warszawie, ale podejrzewam, że nie będzie z tym żadnego problemu. Najlepiej po prostu zadzwoń i zapytaj
Awatar użytkownika
Defragmentator

Postautor: StaśPytalski » 24 maja 2017, 8:51

W sumie racja, nie zaszkodzi przecież. A jak kto mówią, kto pyta nie błądzi ;) Oby się udało, bo chcę jak najszybciej skończyć tę sprawę klimatyzacji domowej
Awatar użytkownika
StaśPytalski

Wróć do Dom i ogród