Sfora24.pl

Twoje internetowe okno na świat

Gdzie niedrogo kupię zawiasy Blum z cichym domykiem?

Postautor: Defragmentator » 21 lis 2017, 4:13

Witam wszystkich. Zabrałem się za samodzielne wykonanie kuchni i potrzebuję rady gdzie niedrogo można zamówić zawiasy Bluma z cichym domykiem. Zależy mi na tej firmie bo jestem zadowolony z działania w innych meblach, dlatego prosze o nieprzekonywanie mnie do niczego innego bo i tak się nie dam :P. Z góry serdecznie dziękuję za pomoc i pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Defragmentator

Postautor: Jubilerka » 21 lis 2017, 4:57

W jakim programie robiłeś projekt i czy kobieta bedzie w stanie samodzielnie wykonać dwie szafki kuchenne? Proszę o informacje.
Jubilerka

Postautor: Defragmentator » 21 lis 2017, 5:50

Projekt dostałem od stolarza bo tak mi się remont przeciągnął że zrezygnował. Odkupiłem gotowy spis formatek, zamówiłem i poskręcałem. Wydaje mi się że powinas dać rade o ile nie są to szafki wiszące bo z tym nawet ja miałem problem.
Awatar użytkownika
Defragmentator

Postautor: StaśPytalski » 21 lis 2017, 7:06

Cześć. Zawiasy Blum z cichym domykiem najopłacalniej wychodzą w tym sklepie - https://ksieciunio.pl/Akcesoria-BLUM-c91. Robiłem już kuchnie dla siebie, teściów i niezliczone ilości szaf dla znajomych z pracy i zawsze tam kupowałem. Ceny są lepsze niż w hurtowniach, o budowlanych sieciówkach nie wspomne nawet. Co do bluma to nie będę przekonywał do innych firm bo według mnie nie mają obecnie konkurencji ;)
Awatar użytkownika
StaśPytalski

Postautor: Defragmentator » 21 lis 2017, 7:58

Czyli połknąłeś bakcyla :D. Dzięki za namiary na sklep na pierwszy rzut oka bardzo mi pasuje, może zamówię coś jeszcze ;).
Awatar użytkownika
Defragmentator

Postautor: StaśPytalski » 21 lis 2017, 10:44

Ano połknalem ale bardziej ze wzgledu na oszczednosci niż z pasji. Samodzielna robota to od razu o połowe kosztów mniej. Popatrz co tam mają bo Księciunio ma tak szeroki asortyment że wszystko możesz kupić w jednym sklepie bez rozdrabniania się. Jak bedziesz miał jakieś pytania odnosnie skrecania czy montażu to napisz do mnie a na pewno pomogę.
Awatar użytkownika
StaśPytalski

Postautor: Defragmentator » 21 lis 2017, 13:04

Dzięki, będę pamietał.
Awatar użytkownika
Defragmentator

Wróć do Dom i ogród