Sfora24.pl

Twoje internetowe okno na świat

Catering dietetyczny – gdzie w Poznaniu????

Postautor: JanKosek » 21 mar 2016, 4:20

heja! ja tu w zasadzie w imieniu mojej żony, która próbuje znaleźć jakiś taki catering dietetyczny. Chodzi ogólnie o Poznań catering powinien być ze świeżych produktów, wysokiej jakości, a do tego ona ma ustaloną dietę także pod kątem kalorii, więc żeby to jakoś dało się ze sobą połączyć. Kto obcykany w temacie na pewno wie o co biega :P Możecie coś podpowiedzieć?
JanKosek

Postautor: Logopedka » 21 mar 2016, 4:31

Na Twoim miejscu kolego to bym zrobiła tę przyjemność swojej żonce i szykowała jej wspaniałe posiłki zgodnie z rozpiską diety do pracy, na pewno wynalazłbyś kawałek czasu na to, żeby to zrobić :D aj, rozmarzyłam się :P
Logopedka

Postautor: JanKosek » 21 mar 2016, 5:38

ta? ja jestem kierowcą ciężarówką, w domu jestem czasem nawet co drui tydzień…chyba pocztą gołębiową bym musiał wysyłać.
JanKosek

Postautor: Polemita » 21 mar 2016, 8:16

Zobacz sobie tutaj http://cookingcatering.pl/najlepszy-catering-dietetyczny/, u mnie w pracy ludzie sobie tam zamawiają, właśnie tacy co to się odchudzają :D
Polemita

Postautor: Logopedka » 21 mar 2016, 9:18

o super, zawsze to jakiś trop, ciężko się szuka takich rzeczy w sieci jak ma się bardzo mało czasu na to. Jak oczywiście ktoś ma jeszcze jakieś propozycje to piszcie, chętnie wysłucham, a w zasadzie poczytam :D Siemka!
Logopedka

Wróć do Zdrowie i uroda