Sfora24.pl

Twoje internetowe okno na świat

Wybielanie zębów – na własną rękę czy ze specjalistą?

Postautor: TOP_modelka » 14 kwie 2016, 23:29

Hej, czy wybielaliście może kiedyś zęby na własną rękę? Nie mówię tu tylko o zwykłej pascie do zębów, tylko o innych preparatach, które reklamują. Czy też jednak lepiej zrobić ten zabieg w gabinecie dentystycznym?
Awatar użytkownika
TOP_modelka

Postautor: Vitaminka » 15 kwie 2016, 0:31

Ja próbowałam jakiś tam preparatem dawno temu, ale rezultat był mierny :(((
Awatar użytkownika
Vitaminka

Postautor: Logopedka » 15 kwie 2016, 3:22

A nie lepiej udac się do jakiego gabinetu dentystycznego, który oferuje w Warszawie usługi stomatologii estetycznej ?? Nie wierze w skuteczność tego, co można kupić na własna rekę. Postawiłabym jednak na specjalistę w tym temacie. Może trzeba mieć więcej kasy na taki zabieg, ale wiesz, że oddajesz się w ręce kogoś, kto zna się na zebach i sam oceni czy wybielanie się powiedzie, a jeśli tak, to w jakim stopniu.
Logopedka

Postautor: Jubilerka » 15 kwie 2016, 4:53

Zgadzam się z tobą. Dla mnie pewniejszy byłby tu stomatolog Warszawa Wola, gdzie mieszkam, ma trochę tych gabinetów, jak chcesz, to mogę podesłać ci jakiś namiar. No chyba, ze nie jest ci po drodze tutaj?
Jubilerka

Postautor: TOP_modelka » 15 kwie 2016, 6:20

Namiar zawsze chętnie wezmę, nawet jakbym miał przez pół Warszawy zasuwać. Ważne, zebym tylko osiągnęła taki efekt jak mi się marzy. Uwielbiam codzienną kawę i o czasu do czasu wino z przyjaciółmi i niestety potem taki efekt mam na zębach. Ale nie rzucę tego, wolę zainwestować w białe zęby :PPP Nie próbowałam jednak niczego sama, bo się … boję ;)
Awatar użytkownika
TOP_modelka

Postautor: Jubilerka » 15 kwie 2016, 7:15

No i racja – po co masz żałować, że nie ten odcień. Albo że ci szkliwo się poniszczyło. To jednak chemiczne działanie na zęby.
Jubilerka

Wróć do Zdrowie i uroda