Sfora24.pl

Twoje internetowe okno na świat

Psychoterapia Gestalt w Warszawie – czy warto się na nią udać?

Postautor: Logopedka » 21 kwie 2017, 0:10

Cześć. Znalazłam taką ofertę w jednym ze stołecznych ośrodków terapeutycznych i bardzo mnie to zainteresowało, zwłaszcza to poszerzanie własnej świadomości o uczuciach i motywach kierujących postępowaniem człowieka. Wydaje mi się, że mam w życiu wiele ograniczeń które sama sobie nałożyłam, myślicie, że to może pomóc?
Logopedka

Postautor: CosmosWenus » 21 kwie 2017, 1:03

Nie znam tego rodzaju o którym piszesz ale ogólnie uważam że psychoterapia jest dobra nie tylko dla osób które mają jakieś bardzo poważne problemy ale też dla tych własnie które chcą poszerzać swoją wiedzę o samych sobie
CosmosWenus

Postautor: Logopedka » 21 kwie 2017, 2:41

Ta terapia Gestalt z tym jest ważna że daje wiedzę nie tylko o świadomości i podświadomości jak na przykład popularniejsza psychoanaliza ale też o potrzebach ciała i ciele w ogóle. Wydaje mi się to bardzo kompleksowe i przez to jeszcze bardziej interesujące :)
Logopedka

Postautor: CosmosWenus » 21 kwie 2017, 4:09

To spróbuj :) Dasz jakiś link gdzie o tym czytałaś?
CosmosWenus

Postautor: Logopedka » 21 kwie 2017, 6:29

Tutaj: http://psychiatrzy.pl/psychoterapia-warszawa/. Nie wiem czy jeszcze gdzieś indziej psychoterapię Gestalt w Warszawie można znaleźć ale z opisu odpowiada mi to miejsce więc chyba faktycznie się na to zdecyduję bo im więcej czytam tym bardziej mi się to podoba :)
Logopedka

Wróć do Zdrowie i uroda