Sfora24.pl

Twoje internetowe okno na świat

Wasze hobby… ;)

Wasze hobby… ;)

Postautor: Ciacho » 04 maja 2016, 0:20

Cześć ;) Pomyślałem, że może zacznę taki temat, żeby lepiej poznać część użytkowników tego forum ;) jakie macie hobby? Czymś konkretnym się zajmujecie i interesujecie? Ja uwielbiam biegać i chodzić na siłownie ;)
Awatar użytkownika
Ciacho

Wasze hobby… ;)

Postautor: galaktyczny94 » 04 maja 2016, 2:49

Moją pasją jest sklejanie samochodów ;) od małego interesowałem się modelarstwem i w sumie do teraz kontynuuje taką swoją małą pasję.. Przynosi mi ona mnóstwo satysfakcji i czuję się szczęśliwy, jak w ręku mam swoje samochody.. ;)
Awatar użytkownika
galaktyczny94

Wasze hobby… ;)

Postautor: Defragmentator » 04 maja 2016, 4:35

Ciekawa pasja ;) Mój kolega też się tym zajmuje i posiada bogatą kolekcją akcesoriów modelarskich ;) Ja tymczasem jestem pasjonatem tańca.. moja dziewczyna mnie w to wciągnęła, razem chodzimy na różne kursy tańca i odkrywamy nowe tańce wspólnie ;D
Awatar użytkownika
Defragmentator

Wasze hobby… ;)

Postautor: Yrek » 04 maja 2016, 7:10

Skoro tak dużo w tym temacie o modelarstwie, to może zapytam, bo akurat dostałem w prezencie jeden model. Jaki jest najlepszy klej modelarski, jaki można użyć do sklejania?? Podpowiecie coś? ;) A tak poza tym, to uwielbiam koszykówkę; grać, oglądać mecze zagranicznych zespołów i kolekcjonować plakaty z największymi gwiazdami ;)
Awatar użytkownika
Yrek

Wasze hobby… ;)

Postautor: StaśPytalski » 04 maja 2016, 10:07

Moją pasją jest wszystko związane z komputerami.. od gier, po obróbkę muzyki i filmów, po jakieś podstawy programowania. Od małego siedzę na komputerze i stał się on integralną częścią mojego życia.. ale w sumie wydaję mi się, że każdy ma taką pasję, której dużo czasu poświęca ;)
Awatar użytkownika
StaśPytalski

Wróć do Luźne dyskusje