Sfora24.pl

Twoje internetowe okno na świat

Jaka jest cena pozycjonowania strony? Komu zlecić żeby było to zrobione dobrze?

Postautor: galaktyczny94 » 12 lis 2017, 22:31

Witam wszystkich. Zainteresował mnie temat pozycjonowania strony, chciał bym komuś to zlecić, ale zależy mi żeby było to zrobione dobrze. W jakich granicach oscyluje cena za taką usługę i komu najlepiej to zlecić żeby było to zrobione dobrze?
Awatar użytkownika
galaktyczny94

Postautor: LoOrnetka » 13 lis 2017, 0:27

Są specjalne agencje które zajmują się optymalizacją i pozycjonowaniem stron. Najlepiej znajdź taką firmę blisko siebie żebyś mógł podjechać do nich i omówić wszystkie rzeczy które cię interesują. Koszta są różne, może to być kilkaset złotych do nawet kilku tysięcy.
Awatar użytkownika
LoOrnetka

Postautor: galaktyczny94 » 13 lis 2017, 3:25

Tyle to i ja wiem, ale może masz jakieś doświadczenie z firmą która to robi? Jest sporo takich firm, ale nigdy wcześniej nie korzystałem z takich usług i nie wiem kogo brać pod uwagę. Ja jestem z okolic Poznania, więc firma może być z tej okolicy ;)
Awatar użytkownika
galaktyczny94

Postautor: Defragmentator » 13 lis 2017, 5:15

Z tą ceną za pozycjonowanie to też ciężko określić bo to też wszystko zależy od ilości fraz jaka będzie pozycjonowana oraz czas. Tak jak koleżanka napisała, może być tak że jeżeli chodzi o jedną frazę to zapłacisz np. 500 zł ale może być to kilka tysięcy jeżeli chodzi o cały sklep.
Awatar użytkownika
Defragmentator

Postautor: Jubilerka » 13 lis 2017, 7:16

Tutaj na stronie https://www.grupa-tense.pl/cennik/ masz cały cennik jednej z najlepszych agencji zajmujących się pozycjonowaniem więc tutaj popatrz. Akurat cena pozycjonowania strony jest bardzo różna w zależności od założeń ale jeżeli im to zlecisz to możesz być pewien że wszystko będzie zrobione na najwyższym poziomie ;)
Jubilerka

Postautor: Hydrant7 » 13 lis 2017, 10:13

Jeżeli chciał byś zaoszczędzić na tym to możesz znaleźć jakiegoś studenta który zrobi to za połowę ceny ale nie polecam takiego rozwiązania, bo nie masz żadnej gwarancji na usługę a może się okazać że wydasz pieniądze na darmo.
Hydrant7

Postautor: galaktyczny94 » 13 lis 2017, 12:57

Dlatego właśnie szukam kogoś sprawdzonego. Widzę że agencja o której pisała koleżanka jest właśnie z mojego miasta więc chyba najlepiej będzie jak im powierzę pozycjonowanie. Wtedy będę na bieżąco mógł widzieć efekty i konsultować ewentualne dalsze kroki. Dzięki wielkie!
Awatar użytkownika
galaktyczny94

Wróć do Informatyka