Sfora24.pl

Twoje internetowe okno na świat

Szukam pomocy speca od FB

Postautor: StaśPytalski » 03 mar 2016, 4:52

Witam serdecznie. Jestem programistą, który poszukuje do współpracy firmy, która specjlaizuje się w mediach społecznościowych. jak wiem jeśli chodzi o marketing Facebook jest jednym z obecnie najskuteczniejszych narzedzi reklamy i dlatego nalezy z tego korzystac jak najwczesniej. jesli ktos jest zainteresowany to prosze pisac tu lub prosze o kontakt prywatny. pozdrawiam programista
Awatar użytkownika
StaśPytalski

Postautor: Yrek » 03 mar 2016, 5:27

Tak masz racje ze w to idziesz. Założenie fanpage’a na FB to powinna być podstawa promocji właściwie każdego poważnego przedsiębiorstwa. mam wielki respekt dla osob ktore to ogarniaja bo wymaga to nei lada umiejetnosci i wyczucia do wieku targetowanych odbiorcow itd.
Awatar użytkownika
Yrek

Postautor: JanKosek » 03 mar 2016, 6:08

Wiesz co ja ostatnio korzystałem z usług firmy tego typu i byłem bardzo zadowolony. mieli jeden z najlepszych cennikow w moim miescie. nie wiem czy sa otwarci na wspolprace z innymi firmami na zasadzie wspoldzialania (bo rozumiem ze ty tez jako firma??) ale na pewno chetnie odpowiedza i ponegocjuja. Podaje ci tu adres ich stronu internetowej e-kjstudio.pl Wejdź i zobacz czy by ci odpowiadali. Pozdrawiam serdecznie
JanKosek

Postautor: Jubilerka » 03 mar 2016, 7:04

Słyszałam ostatnio ze reklamy na fejsbuku to będzie najpreżniej rozwijajcy sie kanal promocji i moze przebic nawet adwords na google w co osobiscie niewierze. ale kto wie wszystko sie moze wydarzyc przy takim dynamicznym rozwoju technologi a zwlaszcza IT mediowyc spolecznosciowych itd.
Jubilerka

Postautor: Defragmentator » 03 mar 2016, 7:22

Ja mam fan pejdź na fejsie i sam se go prowadze to nie jest trudne. Jak ktos nie ogarnai to mu moge pomoc
Awatar użytkownika
Defragmentator

Postautor: galaktyczny94 » 03 mar 2016, 9:18

Reklamy ads płatne też ogarniasz?
Awatar użytkownika
galaktyczny94

Postautor: Logopedka » 03 mar 2016, 10:13

Moim zdaniem nie ma co się bawić wfachowców jak typowy Polak tylko trzeba oddać prac specjalisty. Takie sa zasady biznesu do ktorych sie stosuja nawet ci najbogatsi ze to czego sie nie umie samemu zrobic najlepiej oddaje sie innym. to podstawowa wiedza panowie i radze sie z nia zapoznac. pozdrawiam serdecznie zaradna kobietka z branzy marketingu internetowego ktora nie jest tu wcale wyjatkiem
Logopedka

Wróć do Informatyka