Sfora24.pl

Twoje internetowe okno na świat

Czy na copywritingu da się zarobic?

Postautor: TOP_modelka » 20 wrz 2017, 0:16

Chciałabym się dowiedzieć ile można mniej wiecej zarobić na copywritingu? Gdybyście mieli porównać to do pracy na etacie to co bardziej się opłaca? Liczę na odpowiedzi i pozdrawiam.
Awatar użytkownika
TOP_modelka

Postautor: Defragmentator » 20 wrz 2017, 2:18

Zależy na jaką firmę trafisz i jakie projekty będziesz realizować. Trochę już w tym siedzę i nigdy nie narzekałem na wypłaty z Grupy TENSE. Piszesz według jasnych wytycznych, zasady są przejrzyste a firma uczciwa i może zagwarantować tobie sporą liczbę zleceń. Zarobisz mniej wiecej tyle co na etacie poswiecajac góra 4 godziny dziennie.
Awatar użytkownika
Defragmentator

Postautor: TOP_modelka » 20 wrz 2017, 5:09

Brzmi nieźle. Ktoś jeszcze może ma doświadczenia z tą firmą?
Awatar użytkownika
TOP_modelka

Postautor: HoraZocha » 20 wrz 2017, 6:00

Cześć. O Grupie Tense chyba nie da się negatywnie wypowiedzieć. Dają zarobić i doceniają dobrych i systematycznych copywriterów. Tak jak pisał kolega, zasady przejrzyste, wypłaty na czas a ilość czasu jaką musisz poswiecic jest minimalna w porównaniu do innych firm. Pozdrawiam serdecznie.
HoraZocha

Postautor: Logopedka » 20 wrz 2017, 8:31

Ja też chwalę sobie warunki pracy w TENSE bo są uczciwi, elastyczni i dobrze płacą. Jeśli poświęcisz na pisanie trochę wiecej czasu a do tego jesteś dobra w tym co robisz to wyciągniesz więcej niż na etacie. Długi czas łączyłam pisanie z pracą etatową, po urodzeniu dziecka poszłam na macierzyński ale czas na wykonywanie zleceń i tak dało się znaleźć co ratowało domowy budżet.
Logopedka

Postautor: TOP_modelka » 20 wrz 2017, 9:30

No to świetnie, wysle CV i mam nadzieje ze sie odezwa.

Awatar użytkownika
TOP_modelka

Wróć do Informatyka