Sfora24.pl

Twoje internetowe okno na świat

Sprawdzony sklep nike w Internecie.

Postautor: Defragmentator » 05 cze 2019, 3:41

Zamawiacie markowe buty przez Internet? Gdzie konkretnie? Szukam jakiegoś konkretnego miejsca z oryginalnymi produktami.
Awatar użytkownika
Defragmentator

Postautor: Yrek » 05 cze 2019, 6:35

Zerknij sobie na stronę internetową pod linkiem https://ctxsport.com/sklep/nike/, masz tam sklep sportowy. Buty dla mężczyzn, kobiet, młodzieży, piłkarzy… No i oczywiście działa też jako sklep nike. Lubię ich, bo mają naprawdę duży wybór modeli i dobre ceny. Czasem da się też upolować ciekawe promocje.
Awatar użytkownika
Yrek

Postautor: LoOrnetka » 05 cze 2019, 6:56

no, to jest też sklep z butami marki Adidas. Zamawiałam tam ostatnio swoje zx flux i jestem bardzo zadowolona, wszystko zgodne z opisem, a buty nawet są ładniejsze na żywo, niż na obrazku.;) kupiłam akurat ten model, bo polecały mi koleżanki. Mówiły, że sklep sportowy z butami Adidas to lepsza opcja od butów z bazarku i miały rację. Inny komfort.;)
Awatar użytkownika
LoOrnetka

Postautor: JanKosek » 05 cze 2019, 7:22

Zamawiam przez Internet, a gdzie… Zależy, różnie. Porównuję oferty i wybieram najlepsze.
JanKosek

Postautor: Defragmentator » 05 cze 2019, 9:32

A jak sobie radzicie z dobieraniem rozmiaru w ciemno?
Awatar użytkownika
Defragmentator

Postautor: Yrek » 05 cze 2019, 10:27

to nie jest takie kupowanie w ciemno, bo masz tabelę z wymiarami. Właściwie kupowanie z tabelą wymiarów bywa bardziej dokładne i miarodajne, niż kupowanie przez mierzenie na stopie. Czasem mi się zdarzyło, że w sklepie stacjonarnym źle oceniłem rozmiar, a jak sprawdzam z linijką to zawsze jest dobrze. Poza tym jak kupujesz online to w dobrym sklepie zawsze możesz zwrócić towar, jest na to 30 dni, a obsługa będzie pomocna.
Awatar użytkownika
Yrek

Wróć do Sport i rekreacja