Sfora24.pl

Twoje internetowe okno na świat

Branża marketingowa – warto tu pracować?

Branża marketingowa – warto tu pracować?

Postautor: TOP_modelka » 22 gru 2015, 7:24

Witam, naszły mnie takie rozmyślenia.. czy warto pracować w branży marketingowej? Kończę niedługo pierwszy etap studiów (licencjat) i planuję wybrać specjalizację marketingową. Ale nawet teraz do końca nie jestem przekonany, czy warto mi brnąć w to. W sensie, jak Wam się pracuję w tej branży, bo wiem, że kilka osób z tutaj jest bardzo cenionymi fachowcami, liczę na rzetelne opinie,
Awatar użytkownika
TOP_modelka
 
Posty: 100
Rejestracja: 16 kwie 2014, 13:02

Branża marketingowa – warto tu pracować?

Postautor: LoOrnetka » 22 gru 2015, 9:58

Heja, coś czuję, że mogę trochę opowiedzieć o tym, ponieważ od ok. 10 lat pracuję w dziale H&R i często zajmuję się działaniami promocyjnymi. W skrócie, marketing trzeba kochać, a jeśli czujesz awersje do reklam, wymyślania sloganów, nawiązywaniu współpracy i podtrzymywanie więzi z klientami, to zrezygnuj. Obecnie np. duży nacisk jest położony na animacjach cyfrowych bo jest to niewątpliwie przyszłość reklamy cyfrowej w ogóle. Zastanów się, czy chciałabyś przy czymś takim posiedzieć :)
Awatar użytkownika
LoOrnetka
 
Posty: 106
Rejestracja: 16 kwie 2014, 12:58
Lokalizacja: Dobrocin

Branża marketingowa – warto tu pracować?

Postautor: Defragmentator » 22 gru 2015, 12:50

Cześć. Potwierdzę wpis koleżanki powyżej, bywa różnie ale na ogół nie wyobrażam sobie pracować nigdzie indziej. U nas w firmie dział marketingowy ściśle współpracuję z firmą IT i efektem naszych działań jest animacja reklamowa, czyli reklama naszego produktu w ujęciu animacji komputerowej. Do tego oddzielnie dograny dźwięk, hasła promocyjne itp.
Awatar użytkownika
Defragmentator
 
Posty: 127
Rejestracja: 16 kwie 2014, 12:44


Wróć do Pytania i odpowiedzi

cron